Chinggis Warriors

🇲🇳 EfireUstawienia CS2, celownik i config

Tugs-Erdene Erdenebold

RiflerMongoliaWiek 21
Efire
800eDPI
52cmcm / 360°
2Czułość
1.05Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-4sopE-UHJUk-V8LSV-FTH4W-X3nQD

Efire to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie Chinggis Warriors z Mongolia. Efire gra z ustawieniem czułości średni na 800 eDPI (400 DPI × 2 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. Efire korzysta z rozdzielczości 1920x1080 (16:9 Native) na monitor do gier, w połączeniu z mysz do gier. Na ostatnich 282 mapach, na których śledzono wyniki, Efire ma 1.05 punktów w rankingu HLTV.

Tugs-Erdene "Efire" Erdenebold is a Mongolian rifler currently playing for Chinggis Warriors. His professional career dates back to 2024. He has been at Chinggis Warriors for 1 year and 9 months, the longest spell of his career, which has taken in 2 organisations.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI400
Czułość w grze2
eDPI800
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu1000Hz
cm/360°52cm
800
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

Mysz
Podkładka pod mysz

Ustawienia Crosshair

Crosshair autorstwa Efire
Wypróbuj w generatorze Crosshair →
CSGO-4sopE-UHJUk-V8LSV-FTH4W-X3nQD
StylClassic Static
KolorCustom
Rozmiar1
Grubość1
Luka-4
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony0
Zielony255
Niebieski0
Użyj AlphaYes
Alfa255
Grubość konturu1
Luka broniNo
Odległość podziału7
Stała szczelina3
Wewnętrzny Alpha podziału1
Zewnętrzny Alpha podziału0.5
Współczynnik wielkości podziału0.3

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1920x1080
Proporcje ekranu16:9
Tryb skalowaniaNative
Częstotliwość odświeżania360Hz
Monitor

Ustawienia modelu widoku

Model widoku

viewmodel_fov68
viewmodel_offset_x2.5
viewmodel_offset_y0
viewmodel_offset_z-1.5
viewmodel_presetpos2

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację Efire dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// Efire's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/efire/

// Sensitivity
sensitivity "2"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1"
cl_crosshairgap "-4"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "68"
viewmodel_offset_x "2.5"
viewmodel_offset_y "0"
viewmodel_offset_z "-1.5"

Kompletny sprzęt i akcesoria

🖱️
Mysz
🖥️
Monitor
⌨️
Klawiatura
🎧
Zestaw słuchawkowy
🎯
Podkładka pod mysz

Broń Efire Skins

Efire Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.05
Efire80–63 bilans meczów · 55.9% współczynnik zwycięstw
1.05Ocena HLTV
72.16ADR
71.14%KAST
56.4%HS %
+-0.16Różnica K–D / Mapa
55.9%Współczynnik wygranych
282Rozegrane mapy
143Mecze
6,033Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 282 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

Chinggis Warriors Koledzy z drużyny

Chinggis Warriors skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje Efire w CS2?
Efire używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 2, co daje 800 eDPI. To przekłada się na około 52 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
Jakiej myszki używa Efire?
Efire korzysta obecnie z myszki pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką .
W jakiej rozdzielczości gra Efire?
Efire odtwarza 1920x1080 (16:9) w trybie wyświetlania Native z częstotliwością 360 Hz na .
Jaki jest kod crosshair dla Efire?
Kod „crosshair” użytkownika Efire to CSGO-4sopE-UHJUk-V8LSV-FTH4W-X3nQD. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena Efire na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 282, Efire ma 1.05 w rankingu HLTV z wynikami 72.16 ADR i 71.14% KAST, z bilansem 80–63 (55.9% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.