Retired

🇷🇺 7nationUstawienia CS2, celownik i config

Pyak Gil En

RiflerRussiaWiek 25
7nation
800eDPI
52cmcm / 360°
2Czułość
1.01Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-4XMTm-mMqPB-qyLcy-W9EcF-N6DRE

7nation to profesjonalny CS2 rifler z Russia. 7nation gra z ustawieniem czułości średni na 800 eDPI (400 DPI × 2 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. 7nation korzysta z rozdzielczości Unknown (Unknown Unknown) na ASUS TUF VG259QM, w połączeniu z Lamzu Atlantis. Na ostatnich 31 mapach, na których śledzono wyniki, 7nation ma 1.01 punktów w rankingu HLTV.

Pyak "7nation" Gil En is a Russian rifler who has since retired from competitive play. He has been competing since 2022, 4 years in the scene. He has represented 2 organisations to date.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI400
Czułość w grze2
eDPI800
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu1000Hz
cm/360°52cm
800
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

MyszLamzu Atlantis
Podkładka pod myszSteelSeries QcK+

Ustawienia Crosshair

Crosshair autorstwa 7nation
Wypróbuj w generatorze Crosshair →
CSGO-4XMTm-mMqPB-qyLcy-W9EcF-N6DRE
StylClassic Static
KolorCustom
Rozmiar1
Grubość1
Luka-4
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony97
Zielony255
Niebieski175
Użyj AlphaYes
Alfa255
Luka broniNo
Szerokość snajpera1

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

RozdzielczośćUnknown
Proporcje ekranuUnknown
Tryb skalowaniaUnknown
Częstotliwość odświeżania280Hz
MonitorASUS TUF VG259QM

Ustawienia modelu widoku

Model widoku

viewmodel_fov68
viewmodel_offset_x2.5
viewmodel_offset_y0
viewmodel_offset_z-1.5
viewmodel_presetpos2

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację 7nation dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// 7nation's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/7nation/

// Sensitivity
sensitivity "2"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1"
cl_crosshairgap "-4"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "68"
viewmodel_offset_x "2.5"
viewmodel_offset_y "0"
viewmodel_offset_z "-1.5"

Kompletny sprzęt i akcesoria

🖱️
ASUS TUF VG259QM
⌨️
KlawiaturaDrunkDeer A75
Logitech G Pro X Headset
Zestaw słuchawkowyLogitech G Pro X Headset
SteelSeries QcK+
Podkładka pod myszSteelSeries QcK+

7nation Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.01
7nation5–14 bilans meczów · 26.3% współczynnik zwycięstw
1.01Ocena HLTV
71.3ADR
72.55%KAST
54.8%HS %
+-0.81Różnica K–D / Mapa
26.3%Współczynnik wygranych
31Rozegrane mapy
19Mecze
683Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 31 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje 7nation w CS2?
7nation używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 2, co daje 800 eDPI. To przekłada się na około 52 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
Jakiej myszki używa 7nation?
7nation korzysta obecnie z myszki Lamzu Atlantis pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką SteelSeries QcK+.
W jakiej rozdzielczości gra 7nation?
7nation odtwarza Unknown (Unknown) w trybie wyświetlania Unknown z częstotliwością 280 Hz na ASUS TUF VG259QM.
Jaki jest kod crosshair dla 7nation?
Kod „crosshair” użytkownika 7nation to CSGO-4XMTm-mMqPB-qyLcy-W9EcF-N6DRE. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena 7nation na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 31, 7nation ma 1.01 w rankingu HLTV z wynikami 71.3 ADR i 72.55% KAST, z bilansem 5–14 (26.3% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.