Astralis

🇱🇹 ryuUstawienia CS2, celownik i config

Gytis Glušauskas

RiflerLithuaniaWiek 22
ryu
800eDPI
52cmcm / 360°
2Czułość
1.14Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-y7DLq-a7ZiG-GN5Wc-8F8Qy-VtjjD

ryu to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie Astralis z Lithuania. ryu gra z ustawieniem czułości średni na 800 eDPI (400 DPI × 2 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. ryu korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2546K, w połączeniu z Razer Deathadder V3 Pro White. Na ostatnich 742 mapach, na których śledzono wyniki, ryu ma 1.14 punktów w rankingu HLTV.

Gytis "ryu" Glušauskas is a Lithuanian rifler currently playing for Astralis. He plays at 1280x960 with an eDPI of 800 on a Razer Deathadder V3 Pro White.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI400
Czułość w grze2
eDPI800
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu2000Hz
cm/360°52cm
800
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

MyszRazer Deathadder V3 Pro White
Podkładka pod myszVAXEE PA B22

Ustawienia Crosshair

CSGO-y7DLq-a7ZiG-GN5Wc-8F8Qy-VtjjD
StylClassic Static
KolorGreen
Rozmiar2
Grubość0
Luka-3
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony0
Zielony255
Niebieski255
Użyj AlphaYes
Alfa255
Grubość konturu1
Luka broniNo
Szerokość snajpera1

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1280x960
Proporcje ekranu4:3
Tryb skalowaniaStretched
Częstotliwość odświeżania240Hz
MonitorZOWIE XL2546K
Tryb wyświetlaniaFullscreen
Jasność93%

Zaawansowane ustawienia wideo

Ustawienia modelu widoku

Model widoku

viewmodel_fov68
viewmodel_offset_x2.5
viewmodel_offset_y0
viewmodel_offset_z-1.5
viewmodel_presetpos2

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację ryu dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// ryu's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/ryu/

// Sensitivity
sensitivity "2"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "2"
cl_crosshairgap "-3"
cl_crosshairthickness "0"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "68"
viewmodel_offset_x "2.5"
viewmodel_offset_y "0"
viewmodel_offset_z "-1.5"

Kompletny sprzęt i akcesoria

ZOWIE XL2546K
HyperX Cloud II
Zestaw słuchawkowyHyperX Cloud II
🎯
Podkładka pod myszVAXEE PA B22

ryu Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.14
ryu170–143 bilans meczów · 54.3% współczynnik zwycięstw
1.14Ocena HLTV
76.44ADR
73.97%KAST
55.4%HS %
+1.12Różnica K–D / Mapa
54.3%Współczynnik wygranych
742Rozegrane mapy
313Mecze
16,553Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 742 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

Astralis Koledzy z drużyny

Astralis skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje ryu w CS2?
ryu używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 2, co daje 800 eDPI. To przekłada się na około 52 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
Jakiej myszki używa ryu?
ryu korzysta obecnie z myszki Razer Deathadder V3 Pro White pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 2000 Hz, w połączeniu z podkładką VAXEE PA B22.
W jakiej rozdzielczości gra ryu?
ryu odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 240 Hz na ZOWIE XL2546K.
Jaki jest kod crosshair dla ryu?
Kod „crosshair” użytkownika ryu to CSGO-y7DLq-a7ZiG-GN5Wc-8F8Qy-VtjjD. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena ryu na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 742, ryu ma 1.14 w rankingu HLTV z wynikami 76.44 ADR i 73.97% KAST, z bilansem 170–143 (54.3% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.