🇩🇰 AnleleleUstawienia CS2, celownik i config
Anton Huynh
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-qaLJT-OwzMN-JwiJe-wFeGF-oFZMLAnlelele to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie ECSTATIC z Denmark. Anlelele gra z ustawieniem czułości wysoki na 1080 eDPI (800 DPI × 1.35 sens), co daje powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846. Anlelele korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2566K, w połączeniu z Razer Viper V4 Pro Black. Na ostatnich 1114 mapach, na których śledzono wyniki, Anlelele ma 1.1 punktów w rankingu HLTV.
Anton "Anlelele" Huynh is a Danish rifler currently playing for ECSTATIC. His first recorded roster spot dates to 2020, 6 years ago. He has passed through 10 organisations in that time, settling longest at ECSTATIC for 2 years and 2 months.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-qaLJT-OwzMN-JwiJe-wFeGF-oFZMLZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 2; viewmodel_offset_z -1.75Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację Anlelele dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// Anlelele's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/anlelele/ // Sensitivity sensitivity "1.35" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-4" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "2" viewmodel_offset_z "-1.75"
Kompletny sprzęt i akcesoria
Anlelele Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 1114 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
ECSTATIC Koledzy z drużyny
ECSTATIC skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje Anlelele w CS2?
- Anlelele używa 800 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.35, co daje 1080 eDPI. To przekłada się na około 38 cm na obrót o 360 stopni. To wynik powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje na preferencję dla szybszego namierzania celu.
- Jakiej myszki używa Anlelele?
- Anlelele korzysta obecnie z myszki Razer Viper V4 Pro Black pod adresem 800 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką Razer Gigantus V2.
- W jakiej rozdzielczości gra Anlelele?
- Anlelele odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 360 Hz na ZOWIE XL2566K.
- Jaki jest kod crosshair dla Anlelele?
- Kod „crosshair” użytkownika Anlelele to CSGO-qaLJT-OwzMN-JwiJe-wFeGF-oFZML. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena Anlelele na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 1114, Anlelele ma 1.1 w rankingu HLTV z wynikami 76.77 ADR i 72.65% KAST, z bilansem 268–209 (56.2% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.