Walczaki

🇵🇱 reikoUstawienia CS2, celownik i config

Kamil Cegiełko

RiflerPolandWiek 27
reiko
800eDPI
52cmcm / 360°
2Czułość
1.16Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-Lexua-PfN4d-zOF9x-dd9ef-97DRE

reiko to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie Walczaki z Poland. reiko gra z ustawieniem czułości średni na 800 eDPI (400 DPI × 2 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. reiko korzysta z rozdzielczości 1920x1080 (16:9 Native) na monitor do gier, w połączeniu z mysz do gier. Na ostatnich 1362 mapach, na których śledzono wyniki, reiko ma 1.16 punktów w rankingu HLTV.

Kamil "reiko" Cegiełko is a Polish rifler currently playing for Walczaki. His professional career dates back to 2017, 9 years of top-level play. His roster history runs to 14 teams, headlined by a 3-year run at HONORIS.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI400
Czułość w grze2
eDPI800
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu1000Hz
cm/360°52cm
800
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

Mysz
Podkładka pod myszZOWIE G-SR-SE Deep Blue

Ustawienia Crosshair

Crosshair autorstwa reiko
Wypróbuj w generatorze Crosshair →
CSGO-Lexua-PfN4d-zOF9x-dd9ef-97DRE
StylClassic Static
KolorCyan
Rozmiar1.5
Grubość0
Luka-3
KropkaYes
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony255
Zielony255
Niebieski255
Użyj AlphaYes
Alfa255
Luka broniNo
Stała szczelina3
Zewnętrzny Alpha podziału0.3

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1920x1080
Proporcje ekranu16:9
Tryb skalowaniaNative
Częstotliwość odświeżania360Hz
Monitor

Ustawienia modelu widoku

Model widoku

viewmodel_fov68
viewmodel_offset_x2.5
viewmodel_offset_y0
viewmodel_offset_z-1.5

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację reiko dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// reiko's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/reiko/

// Sensitivity
sensitivity "2"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1.5"
cl_crosshairgap "-3"
cl_crosshairthickness "0"
cl_crosshairdot "1"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "68"
viewmodel_offset_x "2.5"
viewmodel_offset_y "0"
viewmodel_offset_z "-1.5"

Kompletny sprzęt i akcesoria

🖱️
Mysz
🖥️
Monitor
Wooting 80HE Frost
🎧
Zestaw słuchawkowy
ZOWIE G-SR-SE Deep Blue
Podkładka pod myszZOWIE G-SR-SE Deep Blue

reiko Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.16
reiko312–290 bilans meczów · 51.8% współczynnik zwycięstw
1.16Ocena HLTV
84.32ADR
71.8%KAST
47.3%HS %
+1.17Różnica K–D / Mapa
51.8%Współczynnik wygranych
1362Rozegrane mapy
602Mecze
33,363Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 1362 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

Walczaki Koledzy z drużyny

Walczaki skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje reiko w CS2?
reiko używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 2, co daje 800 eDPI. To przekłada się na około 52 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
Jakiej myszki używa reiko?
reiko korzysta obecnie z myszki pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką ZOWIE G-SR-SE Deep Blue.
W jakiej rozdzielczości gra reiko?
reiko odtwarza 1920x1080 (16:9) w trybie wyświetlania Native z częstotliwością 360 Hz na .
Jaki jest kod crosshair dla reiko?
Kod „crosshair” użytkownika reiko to CSGO-Lexua-PfN4d-zOF9x-dd9ef-97DRE. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena reiko na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 1362, reiko ma 1.16 w rankingu HLTV z wynikami 84.32 ADR i 71.8% KAST, z bilansem 312–290 (51.8% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.