🇵🇱 moonwalkUstawienia CS2, celownik i config
Bartosz Mikołajczyk
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-SQb3L-NCvWe-MoW6q-eqRG7-9jYbDmoonwalk to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie Walczaki z Poland. moonwalk gra z ustawieniem czułości średni na 664 eDPI (400 DPI × 1.66 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. moonwalk korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2540, w połączeniu z Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta. Na ostatnich 448 mapach, na których śledzono wyniki, moonwalk ma 1.07 punktów w rankingu HLTV.
Bartosz "moonwalk" Mikołajczyk is a Polish rifler currently playing for Walczaki. His professional career dates back to 2022, 4 years of top-level play. He has represented 6 organisations to date. He has been at Walczaki for 4 months.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-SQb3L-NCvWe-MoW6q-eqRG7-9jYbDZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y -2; viewmodel_offset_z -2Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację moonwalk dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// moonwalk's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/moonwalk/ // Sensitivity sensitivity "1.66" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-3.5" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "-2" viewmodel_offset_z "-2"
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń moonwalk Skins
moonwalk Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 448 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
Walczaki Koledzy z drużyny
Walczaki skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje moonwalk w CS2?
- moonwalk używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.66, co daje 664 eDPI. To przekłada się na około 63 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa moonwalk?
- moonwalk korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką Artisan Ninja FX Zero XSoft Black.
- W jakiej rozdzielczości gra moonwalk?
- moonwalk odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 240 Hz na ZOWIE XL2540.
- Jaki jest kod crosshair dla moonwalk?
- Kod „crosshair” użytkownika moonwalk to CSGO-SQb3L-NCvWe-MoW6q-eqRG7-9jYbD. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena moonwalk na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 448, moonwalk ma 1.07 w rankingu HLTV z wynikami 72.57 ADR i 71.14% KAST, z bilansem 131–67 (66.2% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.