🇺🇦 nplUstawienia CS2, celownik i config
Andrii Kukharskyi
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-4rNiC-WJrA8-KA7cQ-f3jqV-AOunCnpl to profesjonalny CS2 igl obecnie gra w drużynie B8 Esports z Ukraine. npl gra z ustawieniem czułości wysoki na 1040 eDPI (800 DPI × 1.3 sens), co daje powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846. npl korzysta z rozdzielczości 1280x1024 (5:4 Stretched) na ZOWIE XL2566K, w połączeniu z Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE. Na ostatnich 930 mapach, na których śledzono wyniki, npl ma 1.15 punktów w rankingu HLTV.
Andrii "npl" Kukharskyi is a Ukrainian in-game leader currently playing for B8 Esports. His first recorded roster spot dates to 2021, 5 years ago. He has been at B8 Esports for 3 years and 2 months, the longest spell of his career, which has taken in 3 organisations. His in-game role is that of a rifler.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-4rNiC-WJrA8-KA7cQ-f3jqV-AOunCZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku i bob
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Kołysanie broni
Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację npl dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// npl's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/npl/ // Sensitivity sensitivity "1.3" zoom_sensitivity_ratio "0.9" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-4" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "1" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5" // Launch Options: -freq 360 +cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +fps_max 401 -allow_third_party_software -console -rate 786432 -untrusted
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń npl Skins
Opcje uruchamiania
-freq 360 +cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +fps_max 401 -allow_third_party_software -console -rate 786432 -untrustednpl Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 930 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
B8 Esports Koledzy z drużyny
B8 Esports skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje npl w CS2?
- npl używa 800 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.3, co daje 1040 eDPI. To przekłada się na około 40 cm na obrót o 360 stopni. To wynik powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje na preferencję dla szybszego namierzania celu.
- Jakiej myszki używa npl?
- npl korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE pod adresem 800 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką Logitech G840.
- W jakiej rozdzielczości gra npl?
- npl odtwarza 1280x1024 (5:4) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 360 Hz na ZOWIE XL2566K.
- Jaki jest kod crosshair dla npl?
- Kod „crosshair” użytkownika npl to CSGO-4rNiC-WJrA8-KA7cQ-f3jqV-AOunC. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena npl na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 930, npl ma 1.15 w rankingu HLTV z wynikami 79.7 ADR i 72.98% KAST, z bilansem 249–191 (56.6% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.