Eternal Fire

🇹🇷 EMSTARUstawienia CS2, celownik i config

Emrecan Çalışkan

IGLTurkeyWiek 27
EMSTAR
1000eDPI
42cmcm / 360°
1.25Czułość
1.05Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-UFpbs-2jKKH-4zCfq-tGrEh-qtAkE

EMSTAR to profesjonalny CS2 igl obecnie gra w drużynie Eternal Fire z Turkey. EMSTAR gra z ustawieniem czułości wysoki na 1000 eDPI (800 DPI × 1.25 sens), co daje powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846. EMSTAR korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2566X+, w połączeniu z Rampage Blitz Ultimate 8K. Na ostatnich 407 mapach, na których śledzono wyniki, EMSTAR ma 1.05 punktów w rankingu HLTV.

Emrecan "EMSTAR" Çalışkan is a Turkish in-game leader currently playing for Eternal Fire. He turned professional in 2022 and has been active for 4 years since. He has represented 6 organisations to date. He joined Eternal Fire 2 months ago. His in-game role is that of a rifler.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI800
Czułość w grze1.25
eDPI1000
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu4000Hz
cm/360°42cm
1000
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

MyszRampage Blitz Ultimate 8K
Podkładka pod myszRazer Gigantus V2

Ustawienia Crosshair

Crosshair autorstwa EMSTAR
Wypróbuj w generatorze Crosshair →
CSGO-UFpbs-2jKKH-4zCfq-tGrEh-qtAkE
StylClassic Static
KolorCustom
Rozmiar1
Grubość1
Luka-4.4
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony0
Zielony255
Niebieski145
Użyj AlphaYes
Alfa255
Grubość konturu1
Luka broniNo
Odległość podziału7
Stała szczelina-9
Wewnętrzny Alpha podziału1
Zewnętrzny Alpha podziału0.5
Współczynnik wielkości podziału0.3
Szerokość snajpera1

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1280x960
Proporcje ekranu4:3
Tryb skalowaniaStretched
Częstotliwość odświeżania400Hz
MonitorZOWIE XL2566X+
Tryb wyświetlaniaFullscreen
Jasność90%
Zwiększ kontrast graczaEnabled
V-SyncDisabled
NVIDIA ReflexDisabled
NVIDIA G-SyncDisabled
Maksymalna liczba klatek na sekundę0

Zaawansowane ustawienia wideo

Wygładzanie krawędzi8x MSAA
Jakość cieniHigh
Dynamiczne cienieAll
Szczegóły teksturyLow
Filtrowanie teksturTrilinear
Szczegóły shaderówLow
Szczegóły cząsteczekLow
Okluzja otoczeniaDisabled
HDRQuality
FidelityFXDisabled (Highest Quality)

Ustawienia modelu widoku

Model widoku

viewmodel_fov60
viewmodel_offset_x1
viewmodel_offset_y1
viewmodel_offset_z-1
viewmodel_presetpos2

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 60; viewmodel_offset_x 1; viewmodel_offset_y 1; viewmodel_offset_z -1

Ustawienia radaru i HUD

Radar

Gracz na środkuYes
Obracający sięYes
Przełącz kształtYes
Rozmiar HUD radaru1
Powiększenie mapy radarowej0.4

HUD

Skala HUD1
Kolor HUDTeam Color

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację EMSTAR dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// EMSTAR's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/emstar/

// Sensitivity
sensitivity "1.25"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1"
cl_crosshairgap "-4.4"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "60"
viewmodel_offset_x "1"
viewmodel_offset_y "1"
viewmodel_offset_z "-1"

// Launch Options: -noreflex

Kompletny sprzęt i akcesoria

ZOWIE XL2566X+
Rampage Zenith Pro 8K
HyperX Cloud I
Zestaw słuchawkowyHyperX Cloud I
Razer Gigantus V2
Podkładka pod myszRazer Gigantus V2

Opcje uruchamiania

-noreflex

EMSTAR Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.05
EMSTAR80–104 bilans meczów · 43.5% współczynnik zwycięstw
1.05Ocena HLTV
77.21ADR
69.44%KAST
57.2%HS %
+-1.81Różnica K–D / Mapa
43.5%Współczynnik wygranych
407Rozegrane mapy
184Mecze
9,287Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 407 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

Eternal Fire Koledzy z drużyny

Eternal Fire skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje EMSTAR w CS2?
EMSTAR używa 800 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.25, co daje 1000 eDPI. To przekłada się na około 42 cm na obrót o 360 stopni. To wynik powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje na preferencję dla szybszego namierzania celu.
Jakiej myszki używa EMSTAR?
EMSTAR korzysta obecnie z myszki Rampage Blitz Ultimate 8K pod adresem 800 DPI z częstotliwością odświeżania 4000 Hz, w połączeniu z podkładką Razer Gigantus V2.
W jakiej rozdzielczości gra EMSTAR?
EMSTAR odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 400 Hz na ZOWIE XL2566X+.
Jaki jest kod crosshair dla EMSTAR?
Kod „crosshair” użytkownika EMSTAR to CSGO-UFpbs-2jKKH-4zCfq-tGrEh-qtAkE. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena EMSTAR na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 407, EMSTAR ma 1.05 w rankingu HLTV z wynikami 77.21 ADR i 69.44% KAST, z bilansem 80–104 (43.5% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.