🇧🇦 huNter-Ustawienia CS2, celownik i config
Nemanja Kovač
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-UZZrY-2yHCw-8URMu-dHkb6-5pZQMhuNter- to profesjonalny CS2 igl obecnie gra w drużynie G2 Esports z Bosnia and Herzegovina. huNter- gra z ustawieniem czułości wysoki na 1000 eDPI (800 DPI × 1.25 sens), co daje powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846. huNter- korzysta z rozdzielczości 1350x1080 (5:4 Stretched) na ZOWIE XL2566K, w połączeniu z Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE. Na ostatnich 1320 mapach, na których śledzono wyniki, huNter- ma 1.12 punktów w rankingu HLTV.
Kuzyn NiKo i sam w sobie świetny strzelec. Znany z agresywnych wejść i rund, w których zbiera mnóstwo fragów. Od lat jest kluczowym członkiem składu G2.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-UZZrY-2yHCw-8URMu-dHkb6-5pZQMZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku i bob
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Kołysanie broni
Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia monitora
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację huNter- dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// huNter-'s CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/hunter/ // Sensitivity sensitivity "1.25" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-4" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5" // Launch Options: -freq 360 -console
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń huNter- Skins
Specyfikacja komputera
Opcje uruchamiania
-freq 360 -consolehuNter- Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 1320 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
G2 Esports Koledzy z drużyny
G2 Esports skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje huNter- w CS2?
- huNter- używa 800 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.25, co daje 1000 eDPI. To przekłada się na około 42 cm na obrót o 360 stopni. To wynik powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje na preferencję dla szybszego namierzania celu.
- Jakiej myszki używa huNter-?
- huNter- korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE pod adresem 800 DPI z częstotliwością odświeżania 4000 Hz, w połączeniu z podkładką Artisan Ninja FX Zero Soft Black.
- W jakiej rozdzielczości gra huNter-?
- huNter- odtwarza 1350x1080 (5:4) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 360 Hz na ZOWIE XL2566K.
- Jaki jest kod crosshair dla huNter-?
- Kod „crosshair” użytkownika huNter- to CSGO-UZZrY-2yHCw-8URMu-dHkb6-5pZQM. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena huNter- na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 1320, huNter- ma 1.12 w rankingu HLTV z wynikami 77.54 ADR i 72.1% KAST, z bilansem 359–227 (61.3% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.