🇮🇱 NertzUstawienia CS2, celownik i config
Guy Iluz
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-faeE8-z9pG7-HhCzr-pBEZP-yopJNNertz to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie G2 Esports z Israel. Nertz gra z ustawieniem czułości średni na 760 eDPI (800 DPI × 0.95 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. Nertz korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2566K, w połączeniu z ZOWIE EC2-DW Black. Na ostatnich 905 mapach, na których śledzono wyniki, Nertz ma 1.14 punktów w rankingu HLTV.
Guy "Nertz" Iluz is a Israeli rifler currently playing for G2 Esports. His professional career dates back to 2015, 11 years of top-level play. That run has taken him through 9 different organisations, the longest a 15-month spell at Endpoint. His current stint at G2 Esports runs to 6 months.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-faeE8-z9pG7-HhCzr-pBEZP-yopJNZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku i bob
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Kołysanie broni
Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia monitora
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację Nertz dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// Nertz's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/nertz/ // Sensitivity sensitivity "0.95" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-4" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5"
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń Nertz Skins
Nertz Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 905 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
G2 Esports Koledzy z drużyny
G2 Esports skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje Nertz w CS2?
- Nertz używa 800 DPI z czułością w grze ustawioną na 0.95, co daje 760 eDPI. To przekłada się na około 55 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa Nertz?
- Nertz korzysta obecnie z myszki ZOWIE EC2-DW Black pod adresem 800 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką ZOWIE G-SR III.
- W jakiej rozdzielczości gra Nertz?
- Nertz odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 360 Hz na ZOWIE XL2566K.
- Jaki jest kod crosshair dla Nertz?
- Kod „crosshair” użytkownika Nertz to CSGO-faeE8-z9pG7-HhCzr-pBEZP-yopJN. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena Nertz na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 905, Nertz ma 1.14 w rankingu HLTV z wynikami 79.91 ADR i 70.71% KAST, z bilansem 223–185 (54.7% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.