UNiTY ESPORTS

🇸🇰 M1keyUstawienia CS2, celownik i config

Jakub Krausko

RiflerSlovakiaWiek 22
M1key
800eDPI
52cmcm / 360°
2Czułość
1.13Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-VYfyG-OTdFq-PQKSx-H3x7L-xDFFN

M1key to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie UNiTY ESPORTS z Slovakia. M1key gra z ustawieniem czułości średni na 800 eDPI (400 DPI × 2 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. M1key korzysta z rozdzielczości 1920x1080 (16:9 Native) na monitor do gier, w połączeniu z mysz do gier. Na ostatnich 884 mapach, na których śledzono wyniki, M1key ma 1.13 punktów w rankingu HLTV.

Jakub "M1key" Krausko is a Slovak rifler currently playing for UNiTY ESPORTS. He has competed at a professional level since 2021, a career spanning 5 years. He has represented 5 organisations to date. He joined UNiTY ESPORTS 11 months ago.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI400
Czułość w grze2
eDPI800
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu1000Hz
cm/360°52cm
800
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

Mysz
Podkładka pod myszVAXEE PE Kumo

Ustawienia Crosshair

Crosshair autorstwa M1key
Wypróbuj w generatorze Crosshair →
CSGO-VYfyG-OTdFq-PQKSx-H3x7L-xDFFN
StylClassic Static
KolorCyan
Rozmiar1
Grubość1
Luka-4
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony0
Zielony255
Niebieski255
Użyj AlphaYes
Alfa255
Grubość konturu0.5
Luka broniNo
Odległość podziału3
Stała szczelina-4.5
Wewnętrzny Alpha podziału1
Zewnętrzny Alpha podziału0.3
Współczynnik wielkości podziału0.1
Szerokość snajpera1

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1920x1080
Proporcje ekranu16:9
Tryb skalowaniaNative
Częstotliwość odświeżania360Hz
Monitor

Ustawienia modelu widoku

Model widoku

viewmodel_fov60
viewmodel_offset_x1
viewmodel_offset_y1
viewmodel_offset_z-1
viewmodel_presetpos2

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 60; viewmodel_offset_x 1; viewmodel_offset_y 1; viewmodel_offset_z -1

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację M1key dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// M1key's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/m1key/

// Sensitivity
sensitivity "2"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1"
cl_crosshairgap "-4"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "60"
viewmodel_offset_x "1"
viewmodel_offset_y "1"
viewmodel_offset_z "-1"

Kompletny sprzęt i akcesoria

🖱️
Mysz
🖥️
Monitor
⌨️
Klawiatura
🎧
Zestaw słuchawkowy
VAXEE PE Kumo
Podkładka pod myszVAXEE PE Kumo

Broń M1key Skins

M1key Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.13
M1key185–204 bilans meczów · 47.6% współczynnik zwycięstw
1.13Ocena HLTV
80.47ADR
71.17%KAST
46.2%HS %
+0.54Różnica K–D / Mapa
47.6%Współczynnik wygranych
884Rozegrane mapy
389Mecze
20,053Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 884 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

UNiTY ESPORTS Koledzy z drużyny

UNiTY ESPORTS skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje M1key w CS2?
M1key używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 2, co daje 800 eDPI. To przekłada się na około 52 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
Jakiej myszki używa M1key?
M1key korzysta obecnie z myszki pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką VAXEE PE Kumo.
W jakiej rozdzielczości gra M1key?
M1key odtwarza 1920x1080 (16:9) w trybie wyświetlania Native z częstotliwością 360 Hz na .
Jaki jest kod crosshair dla M1key?
Kod „crosshair” użytkownika M1key to CSGO-VYfyG-OTdFq-PQKSx-H3x7L-xDFFN. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena M1key na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 884, M1key ma 1.13 w rankingu HLTV z wynikami 80.47 ADR i 71.17% KAST, z bilansem 185–204 (47.6% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.