🇨🇳 EmiliaQAQUstawienia CS2, celownik i config
Tang Junjie
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-YRc9Q-PvXwd-Qn3mT-y3Zok-jCdRFEmiliaQAQ to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie Lynn Vision z China. EmiliaQAQ gra z ustawieniem czułości średni na 640 eDPI (800 DPI × 0.8 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. EmiliaQAQ korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2566X+, w połączeniu z Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta. Na ostatnich 499 mapach, na których śledzono wyniki, EmiliaQAQ ma 1.06 punktów w rankingu HLTV.
Tang "EmiliaQAQ" Junjie is a Chinese rifler currently playing for Lynn Vision. He turned professional in 2023 and has been active for 3 years since. He has been at Lynn Vision for 3 years and 7 months, the longest spell of his career.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-YRc9Q-PvXwd-Qn3mT-y3Zok-jCdRFZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia monitora
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację EmiliaQAQ dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// EmiliaQAQ's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/emiliaqaq/ // Sensitivity sensitivity "0.8" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1.6" cl_crosshairgap "-2.2" cl_crosshairthickness "0.6" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5"
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń EmiliaQAQ Skins
EmiliaQAQ Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 499 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
Lynn Vision Koledzy z drużyny
Lynn Vision skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje EmiliaQAQ w CS2?
- EmiliaQAQ używa 800 DPI z czułością w grze ustawioną na 0.8, co daje 640 eDPI. To przekłada się na około 65 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa EmiliaQAQ?
- EmiliaQAQ korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta pod adresem 800 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką ZOWIE H-TR.
- W jakiej rozdzielczości gra EmiliaQAQ?
- EmiliaQAQ odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 400 Hz na ZOWIE XL2566X+.
- Jaki jest kod crosshair dla EmiliaQAQ?
- Kod „crosshair” użytkownika EmiliaQAQ to CSGO-YRc9Q-PvXwd-Qn3mT-y3Zok-jCdRF. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena EmiliaQAQ na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 499, EmiliaQAQ ma 1.06 w rankingu HLTV z wynikami 70.55 ADR i 71.52% KAST, z bilansem 152–98 (60.8% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.