🇨🇳 C4LLM3SU3Ustawienia CS2, celownik i config
Su Qihao
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-wLHSF-q9evt-barns-pNkdM-M9veMC4LLM3SU3 to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie Lynn Vision z China. C4LLM3SU3 gra z ustawieniem czułości średni na 640 eDPI (800 DPI × 0.8 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. C4LLM3SU3 korzysta z rozdzielczości 1280x1024 (5:4 Stretched) na ZOWIE XL2566X+, w połączeniu z Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE. Na ostatnich 295 mapach, na których śledzono wyniki, C4LLM3SU3 ma 1.05 punktów w rankingu HLTV.
Su "C4LLM3SU3" Qihao is a Chinese rifler currently playing for Lynn Vision. His first recorded roster spot dates to 2024. He has been at Lynn Vision for 1 year and 6 months, the longest spell of his career, which has taken in 2 organisations.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-wLHSF-q9evt-barns-pNkdM-M9veMZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia monitora
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację C4LLM3SU3 dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// C4LLM3SU3's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/c4llm3su3/ // Sensitivity sensitivity "0.8" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "0.9" cl_crosshairgap "-3.7" cl_crosshairthickness "0.8" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5"
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń C4LLM3SU3 Skins
C4LLM3SU3 Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 295 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
Lynn Vision Koledzy z drużyny
Lynn Vision skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje C4LLM3SU3 w CS2?
- C4LLM3SU3 używa 800 DPI z czułością w grze ustawioną na 0.8, co daje 640 eDPI. To przekłada się na około 65 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa C4LLM3SU3?
- C4LLM3SU3 korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE pod adresem 800 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką ZOWIE G-SR-SE Orange.
- W jakiej rozdzielczości gra C4LLM3SU3?
- C4LLM3SU3 odtwarza 1280x1024 (5:4) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 400 Hz na ZOWIE XL2566X+.
- Jaki jest kod crosshair dla C4LLM3SU3?
- Kod „crosshair” użytkownika C4LLM3SU3 to CSGO-wLHSF-q9evt-barns-pNkdM-M9veM. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena C4LLM3SU3 na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 295, C4LLM3SU3 ma 1.05 w rankingu HLTV z wynikami 71.7 ADR i 73% KAST, z bilansem 95–63 (60.1% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.
