🇩🇰 BeccieUstawienia CS2, celownik i config
Lukas Balcells
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-fqW3J-h9niE-dOH6q-t9ZQG-KJchQBeccie to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie Sashi z Denmark. Beccie gra z ustawieniem czułości średni na 640 eDPI (400 DPI × 1.6 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. Beccie korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na monitor do gier, w połączeniu z mysz do gier. Na ostatnich 562 mapach, na których śledzono wyniki, Beccie ma 1.06 punktów w rankingu HLTV.
Lukas "Beccie" Balcells is a Danish rifler currently on Sashi's inactive roster. His professional career dates back to 2023, 3 years of top-level play. He has been at Sashi for 1 year and 5 months, the longest spell of his career, which has taken in 3 organisations.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-fqW3J-h9niE-dOH6q-t9ZQG-KJchQZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację Beccie dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// Beccie's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/beccie/ // Sensitivity sensitivity "1.6" zoom_sensitivity_ratio "0.797662" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1.5" cl_crosshairgap "-5" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5" // Launch Options: -cl_cmdrate 128 +cl_updaterate 128 -nojoy
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń Beccie Skins
Opcje uruchamiania
-cl_cmdrate 128 +cl_updaterate 128 -nojoyBeccie Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 562 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
Sashi Koledzy z drużyny
Sashi skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje Beccie w CS2?
- Beccie używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.6, co daje 640 eDPI. To przekłada się na około 65 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa Beccie?
- Beccie korzysta obecnie z myszki pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką .
- W jakiej rozdzielczości gra Beccie?
- Beccie odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością undefined Hz na .
- Jaki jest kod crosshair dla Beccie?
- Kod „crosshair” użytkownika Beccie to CSGO-fqW3J-h9niE-dOH6q-t9ZQG-KJchQ. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena Beccie na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 562, Beccie ma 1.06 w rankingu HLTV z wynikami 71.45 ADR i 72.39% KAST, z bilansem 115–135 (46% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.