CovertRifleStatTrak™Souvenir

M4A1-SVaporwave

M4A1-S | Vaporwave
FN$146.08
MW$70.45
FT$44.00
WW$39.80
BS$36.45

Najtaniej teraz

$146.08

na CSFloat

Zobacz na CSFloat →

Zakres float

0.000.60

0.000.250.500.751.00

Pozycja rynkowa

Rynek: Rifle
Top 19%Ranking cen · Rifle
MediumPłynność · 54/100
Wysoka7,563 ofert
1.6KSprzedaż · 30 dni

Podsumowanie

KategoriaSkin
TypRifle
BrońM4A1-S
WzórVaporwave
KolekcjaThe Gallery Collection
RzadkośćCovert
Zakres float0.000.60
StatTrak™Tak
SouvenirTak

Klasa przedmiotu

CovertStatTrak™

Skrzynie

Wszystkie marketplace’yFactory New
CSFloat
CSFloat
4.8Recenzja
od$146.08
NajlepszaKup tutaj →
Buff163
Buff163
od$148.67
+2%Kup tutaj →
Tradeit.gg
Tradeit.gg
od$148.74
+2%Kup tutaj →
Skinport
Skinport
od$148.99
+2%Kup tutaj →
Youpin (UU)
Youpin (UU)
od$150.86
+3%Kup tutaj →
Skin.Land
Skin.Land
od$153.47
+5%Kup tutaj →
HaloSkins
HaloSkins
od$153.53
+5%Kup tutaj →
DMarket
DMarket
4.0Recenzja
od$157.18
+8%Kup tutaj →
SkinFlow
SkinFlow
od$159.49
+9%Kup tutaj →
Waxpeer
Waxpeer
od$160.98
+10%Kup tutaj →
CSGO.com
CSGO.com
od$163.96
+12%Kup tutaj →
SkinBaron
SkinBaron
4.4Recenzja
od$169.61
+16%Kup tutaj →
Steam Market
Steam Market
od$211.92
+45%Kup tutaj →
Szukasz najlepszego miejsca do handlu?Porównaj prowizje, funkcje i oceny zaufania na 15+ platformach handlowych CS2.
Porównaj platformy handlowe →
PopularnośćPozycja #4,573 wg aktywności rynkowej · 1,576 sprzedaży w 30 dni
RzadkośćCovert · szansa dropu 0.026% · 1 z 471 skinów (Rifle)
Dostępność7,563 aktywnych ofert · $36.45–$146.08 we wszystkich wariantach
Warianty5 wariant(y): Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn, Battle-Scarred · StatTrak™ · Souvenir

Float i zakres zużycia

0.000.60
0.00 FN0.070.15 MW0.38 FT0.45 WW1.00 BS

M4A1-S | Vaporwave ma zakres float od 0.00 do 0.60.

Strategia float

  • Istnieje 5 z 5 wariantów zużycia: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn, Battle-Scarred.
  • FN vs MW: Factory New ($146.08) kosztuje o 107% więcej niż Minimal Wear ($70.45) — Minimal Wear to najlepszy wybór cenowy przy niemal czystym wyglądzie.
  • Najtańsze wejście: Battle-Scarred od $36.45 na Tradeit.gg.

M4A1-S | Vaporwave — porównanie cen

Porównaj ceny M4A1-S | Vaporwave we wszystkich dostępnych marketplace’ach. Ceny są w USD i regularnie się aktualizują.

ZużycieNajniższa cenaRynekŚr. cenaLiczba ofert
Factory New$146.08CSFloat$159.5013
Minimal Wear$70.45Youpin (UU)$77.7813
Field-Tested$44.00CSFloat$48.1613
Well-Worn$39.80CSFloat$49.2113
Battle-Scarred$36.45Tradeit.gg$40.1313

O skinie M4A1-S | Vaporwave

M4A1-S | Vaporwave to skin klasy Covert (Rifle) w Counter-Strike 2, część kolekcji The Gallery Collection. Dostępne są wersje StatTrak™, które zliczają liczbę zabójstw tą bronią. Ten skin jest też dostępny jako drop Souvenir z dużych turniejów.

Skin jest obecnie dostępny w 5 stanach zużycia: Factory New ($146.08) — praktycznie bez śladów zużycia, najczystszy wygląd, Minimal Wear ($70.45) — minimalne ślady zużycia, wciąż bardzo czysty, Field-Tested ($44.00) — widoczne, umiarkowane zużycie tekstury, Well-Worn ($39.80) — wyraźne zużycie na większości powierzchni i Battle-Scarred ($36.45) — mocno zużyty, najbardziej zniszczony wariant.

Zakres float dla M4A1-S | Vaporwave to od 0.00 do 0.60. Niższy float oznacza mniej widocznego zużycia tekstury. Float 0.00 wygląda najczyściej, a 0.60 pokazuje najwięcej zużycia. Użyj Float Checkera, aby przeanalizować konkretne wartości float, lub przeczytaj nasz Poradnik float, aby dowiedzieć się więcej.

M4A1-S to rifle w CS2 kosztujący $2,900 w grze. Zadaje 38 obrażeń bazowych przy 600 strzałach na minutę. Przeglądaj wszystkie skiny M4A1-S, aby zobaczyć więcej opcji.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje M4A1-S | Vaporwave?
M4A1-S | Vaporwave kosztuje od $36.45 do $146.08 w zależności od stanu zużycia. Factory New od $146.08, Minimal Wear od $70.45, Field-Tested od $44.00, Well-Worn od $39.80, Battle-Scarred od $36.45. Ceny są w USD i regularnie się aktualizują.
Gdzie kupić M4A1-S | Vaporwave najtaniej?
Najtańsza oferta M4A1-S | Vaporwave (Factory New) to obecnie $146.08 na CSFloat. Porównaj ceny we wszystkich 13 marketplace’ach w tabeli powyżej.
Jaki zakres float ma M4A1-S | Vaporwave?
M4A1-S | Vaporwave ma zakres float od 0.00 do 0.60. Niższy float oznacza mniej widocznego zużycia tekstury, więc skin może wypaść w stanie Factory New i nie przekracza 0.60.
Który stan zużycia M4A1-S | Vaporwave jest najtańszy?
Najtańszy wariant to Battle-Scarred, od $36.45 na Tradeit.gg. Warianty od najtańszego do najdroższego: Battle-Scarred ($36.45), Well-Worn ($39.80), Field-Tested ($44.00), Minimal Wear ($70.45), Factory New ($146.08).
Z jakiej kolekcji pochodzi M4A1-S | Vaporwave?
M4A1-S | Vaporwave pochodzi z kolekcji The Gallery Collection. Pozostałe skiny z tej kolekcji znajdziesz na jej stronie.

Zobacz po angielsku →