CovertRifleStatTrak™

M4A1-S Mecha Industries

M4A1-S | Mecha Industries
FN$150.21
MW$96.36
FT$92.59
WW$93.92
BS$90.38

Najtaniej teraz

$150.21

na Youpin (UU)

Zobacz na Youpin (UU) →

Zakres float

0.00→0.80

0.000.250.500.751.00

Pozycja rynkowa

Rynek: Rifle
Top 11%Ranking cen · Rifle
MediumPłynność · 75/100
Wysoka8,209 ofert
479Sprzedaż · 30 dni

Podsumowanie

KategoriaSkin
TypRifle
BrońM4A1-S
WzórMecha Industries
KolekcjaThe Gamma Collection
RzadkośćCovert
Zakres float0.00 – 0.80
StatTrak™Tak
SouvenirNie

Klasa przedmiotu

CovertStatTrak™

Skrzynie

Wszystkie marketplace’yFactory New
Youpin (UU)
Youpin (UU)
od$150.21
NajlepszaKup tutaj →
HaloSkins
HaloSkins
od$154.56
+3%Kup tutaj →
Tradeit.gg
Tradeit.gg
od$154.68
+3%Kup tutaj →
Buff163
Buff163
od$157.35
+5%Kup tutaj →
LIS-SKINS
LIS-SKINS
★ 4.8Recenzja
od$159.25
+6%Kup tutaj →
Skin.Land
Skin.Land
od$159.40
+6%Kup tutaj →
Waxpeer
Waxpeer
od$164.34
+9%Kup tutaj →
SkinFlow
SkinFlow
od$164.48
+10%Kup tutaj →
CSFloat
CSFloat
★ 4.8Recenzja
od$166.00
+11%Kup tutaj →
DMarket
DMarket
★ 4.0Recenzja
od$169.99
+13%Kup tutaj →
SkinBaron
SkinBaron
★ 4.4Recenzja
od$173.27
+15%Kup tutaj →
Skinport
Skinport
od$178.56
+19%Kup tutaj →
CSGO.com
CSGO.com
od$178.73
+19%Kup tutaj →
Skins.com
Skins.com
od$194.24
+29%Kup tutaj →
Steam Market
Steam Market
od$223.69
+49%Kup tutaj →
Szukasz najlepszego miejsca do handlu?Porównaj prowizje, funkcje i oceny zaufania na 32 platformach handlowych CS2.
Porównaj platformy handlowe →
PopularnośćPozycja #762 wg aktywności rynkowej · 479 sprzedaży w 30 dni
RzadkośćCovert · szansa dropu 0.32% · 1 z 471 skinów (Rifle)
Dostępność8,209 aktywnych ofert · $90.38–$150.21 we wszystkich wariantach
Warianty5 wariant(y): Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn, Battle-Scarred · StatTrak™

Float i zakres zużycia

0.000.80
0.00 FN0.070.15 MW0.38 FT0.45 WW1.00 BS

M4A1-S | Mecha Industries ma zakres float od 0.00 do 0.80.

Strategia float

  • Istnieje 5 z 5 wariantów zużycia: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn, Battle-Scarred.
  • FN vs MW: Factory New ($150.21) kosztuje o 56% więcej niż Minimal Wear ($96.36) — Minimal Wear to najlepszy wybór cenowy przy niemal czystym wyglądzie.
  • Najtańsze wejście: Battle-Scarred od $90.38 na Skinport.

M4A1-S | Mecha Industries — porównanie cen

Porównaj ceny M4A1-S | Mecha Industries we wszystkich dostępnych marketplace’ach. Ceny są w USD i regularnie się aktualizują.

ZużycieNajniższa cenaRynekŚr. cenaLiczba ofert
Factory New$150.21Youpin (UU)$169.9215
Minimal Wear$96.36Youpin (UU)$103.4615
Field-Tested$92.59Tradeit.gg$98.1915
Well-Worn$93.92CSFloat$103.1914
Battle-Scarred$90.38Skinport$98.1715

O skinie M4A1-S | Mecha Industries

M4A1-S | Mecha Industries to skin klasy Covert (Rifle) w Counter-Strike 2, część kolekcji The Gamma Collection. Dostępne są wersje StatTrak™, które zliczają liczbę zabójstw tą bronią.

Skin jest obecnie dostępny w 5 stanach zużycia: Factory New ($150.21) — praktycznie bez śladów zużycia, najczystszy wygląd, Minimal Wear ($96.36) — minimalne ślady zużycia, wciąż bardzo czysty, Field-Tested ($92.59) — widoczne, umiarkowane zużycie tekstury, Well-Worn ($93.92) — wyraźne zużycie na większości powierzchni i Battle-Scarred ($90.38) — mocno zużyty, najbardziej zniszczony wariant.

Zakres float dla M4A1-S | Mecha Industries to od 0.00 do 0.80. Niższy float oznacza mniej widocznego zużycia tekstury. Float 0.00 wygląda najczyściej, a 0.80 pokazuje najwięcej zużycia. Użyj Float Checkera, aby przeanalizować konkretne wartości float, lub przeczytaj nasz Poradnik float, aby dowiedzieć się więcej.

M4A1-S to rifle w CS2 kosztujący $2,900 w grze. Zadaje 38 obrażeń bazowych przy 600 strzałach na minutę. Przeglądaj wszystkie skiny M4A1-S, aby zobaczyć więcej opcji.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje M4A1-S | Mecha Industries?
M4A1-S | Mecha Industries kosztuje od $90.38 do $150.21 w zależności od stanu zużycia. Factory New od $150.21, Minimal Wear od $96.36, Field-Tested od $92.59, Well-Worn od $93.92, Battle-Scarred od $90.38. Ceny są w USD i regularnie się aktualizują.
Gdzie kupić M4A1-S | Mecha Industries najtaniej?
Najtańsza oferta M4A1-S | Mecha Industries (Factory New) to obecnie $150.21 na Youpin (UU). Porównaj ceny we wszystkich 15 marketplace’ach w tabeli powyżej.
Jaki zakres float ma M4A1-S | Mecha Industries?
M4A1-S | Mecha Industries ma zakres float od 0.00 do 0.80. Niższy float oznacza mniej widocznego zużycia tekstury, więc skin może wypaść w stanie Factory New i nie przekracza 0.80.
Który stan zużycia M4A1-S | Mecha Industries jest najtańszy?
Najtańszy wariant to Battle-Scarred, od $90.38 na Skinport. Warianty od najtańszego do najdroższego: Battle-Scarred ($90.38), Field-Tested ($92.59), Well-Worn ($93.92), Minimal Wear ($96.36), Factory New ($150.21).
Z jakiej kolekcji pochodzi M4A1-S | Mecha Industries?
M4A1-S | Mecha Industries pochodzi z kolekcji The Gamma Collection. Pozostałe skiny z tej kolekcji znajdziesz na jej stronie.

Zobacz po angielsku →