🇰🇿 mouUstawienia CS2, celownik i config
Rüstem Tlepov
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-TqeeH-xSXDO-TPfBR-G77hb-hYXTBmou to profesjonalny CS2 coach obecnie gra w drużynie HOTU z Kazakhstan. mou gra z ustawieniem czułości wysoki na 1080 eDPI (400 DPI × 2.7 sens), co daje powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846. mou korzysta z rozdzielczości 1024x768 (4:3 Black Bars) na ZOWIE XL2566K, w połączeniu z Logitech G Pro X Superlight Black. Na ostatnich 687 mapach, na których śledzono wyniki, mou ma 1.07 punktów w rankingu HLTV.
Rüstem "mou" Tlepov is a Kazakh coach currently on the coaching staff at HOTU. He has competed at a professional level since 2011, a career spanning 15 years. His roster history runs to 10 teams, headlined by a 4-year run at Gambit Esports. He joined HOTU 1 year and 10 months ago. He plays primarily as a awper.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-TqeeH-xSXDO-TPfBR-G77hb-hYXTBZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku i bob
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 65; viewmodel_offset_x 2; viewmodel_offset_y 2; viewmodel_offset_z -2Kołysanie broni
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację mou dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// mou's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/mou/ // Sensitivity sensitivity "2.7" zoom_sensitivity_ratio "0.913" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "2" cl_crosshairgap "-2" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "65" viewmodel_offset_x "2" viewmodel_offset_y "2" viewmodel_offset_z "-2"
Kompletny sprzęt i akcesoria
mou Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 687 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
HOTU Koledzy z drużyny
HOTU skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje mou w CS2?
- mou używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 2.7, co daje 1080 eDPI. To przekłada się na około 38 cm na obrót o 360 stopni. To wynik powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje na preferencję dla szybszego namierzania celu.
- Jakiej myszki używa mou?
- mou korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X Superlight Black pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką Artisan Hayate Otsu V2 Soft Wine Red.
- W jakiej rozdzielczości gra mou?
- mou odtwarza 1024x768 (4:3) w trybie wyświetlania Black Bars z częstotliwością 360 Hz na ZOWIE XL2566K.
- Jaki jest kod crosshair dla mou?
- Kod „crosshair” użytkownika mou to CSGO-TqeeH-xSXDO-TPfBR-G77hb-hYXTB. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena mou na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 687, mou ma 1.07 w rankingu HLTV z wynikami 71.83 ADR i 69.18% KAST, z bilansem 162–167 (49.2% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.