NEXVOID

🇲🇳 MiQUstawienia CS2, celownik i config

Temuulen Byambadalai

RiflerMongoliaWiek 23
MiQ
800eDPI
52cmcm / 360°
2Czułość
1.11Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-zsAXs-EKhm9-aov4Y-m3APu-6QzfF

MiQ to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie NEXVOID z Mongolia. MiQ gra z ustawieniem czułości średni na 800 eDPI (400 DPI × 2 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. MiQ korzysta z rozdzielczości 1920x1080 (16:9 Native) na monitor do gier, w połączeniu z mysz do gier. Na ostatnich 319 mapach, na których śledzono wyniki, MiQ ma 1.11 punktów w rankingu HLTV.

Temuulen "MiQ" Byambadalai is a Mongolian rifler currently playing for NEXVOID. He has competed at a professional level since 2021, a career spanning 5 years. He has represented 3 organisations to date. He has been at NEXVOID for 6 months.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI400
Czułość w grze2
eDPI800
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu1000Hz
cm/360°52cm
800
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

Mysz
Podkładka pod mysz

Ustawienia Crosshair

CSGO-zsAXs-EKhm9-aov4Y-m3APu-6QzfF
StylClassic Static
KolorCustom
Rozmiar1.5
Grubość0.4
Luka-2.9
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony0
Zielony255
Niebieski128
Użyj AlphaYes
Alfa200
Grubość konturu1
Luka broniNo
Odległość podziału3
Stała szczelina3
Wewnętrzny Alpha podziału0
Zewnętrzny Alpha podziału1
Współczynnik wielkości podziału1
Szerokość snajpera1

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1920x1080
Proporcje ekranu16:9
Tryb skalowaniaNative
Częstotliwość odświeżania360Hz
Monitor

Ustawienia modelu widoku

Model widoku

viewmodel_fov68
viewmodel_offset_x2.5
viewmodel_offset_y2
viewmodel_offset_z-2

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 2; viewmodel_offset_z -2

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację MiQ dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// MiQ's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/miq/

// Sensitivity
sensitivity "2"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1.5"
cl_crosshairgap "-2.9"
cl_crosshairthickness "0.4"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "68"
viewmodel_offset_x "2.5"
viewmodel_offset_y "2"
viewmodel_offset_z "-2"

Kompletny sprzęt i akcesoria

🖱️
Mysz
🖥️
Monitor
⌨️
Klawiatura
🎧
Zestaw słuchawkowy
🎯
Podkładka pod mysz

Broń MiQ Skins

MiQ Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.11
MiQ83–67 bilans meczów · 55.3% współczynnik zwycięstw
1.11Ocena HLTV
77.77ADR
69.76%KAST
51.8%HS %
+-0.03Różnica K–D / Mapa
55.3%Współczynnik wygranych
319Rozegrane mapy
150Mecze
7,163Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 319 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

NEXVOID Koledzy z drużyny

NEXVOID skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje MiQ w CS2?
MiQ używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 2, co daje 800 eDPI. To przekłada się na około 52 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
Jakiej myszki używa MiQ?
MiQ korzysta obecnie z myszki pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką .
W jakiej rozdzielczości gra MiQ?
MiQ odtwarza 1920x1080 (16:9) w trybie wyświetlania Native z częstotliwością 360 Hz na .
Jaki jest kod crosshair dla MiQ?
Kod „crosshair” użytkownika MiQ to CSGO-zsAXs-EKhm9-aov4Y-m3APu-6QzfF. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena MiQ na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 319, MiQ ma 1.11 w rankingu HLTV z wynikami 77.77 ADR i 69.76% KAST, z bilansem 83–67 (55.3% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.