🇸🇪 dexUstawienia CS2, celownik i config
Sebastian Samuelsson
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-ZUPsu-wZece-zsF6z-tmpC7-UfTiAdex to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie EYEBALLERS z Sweden. dex gra z ustawieniem czułości średni na 720 eDPI (800 DPI × 0.9 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. dex korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2546K, w połączeniu z Razer DeathAdder V4 Pro Green. Na ostatnich 542 mapach, na których śledzono wyniki, dex ma 1.02 punktów w rankingu HLTV.
Sebastian "dex" Samuelsson is a Swedish rifler currently playing for EYEBALLERS. He turned professional in 2024. He has been at EYEBALLERS for 1 year and 10 months, the longest spell of his career.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-ZUPsu-wZece-zsF6z-tmpC7-UfTiAZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia monitora
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację dex dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// dex's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/dex/ // Sensitivity sensitivity "0.9" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-5" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5"
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń dex Skins
dex Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 542 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
EYEBALLERS Koledzy z drużyny
EYEBALLERS skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje dex w CS2?
- dex używa 800 DPI z czułością w grze ustawioną na 0.9, co daje 720 eDPI. To przekłada się na około 58 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa dex?
- dex korzysta obecnie z myszki Razer DeathAdder V4 Pro Green pod adresem 800 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką Pulsar eS Saturn Pro Black.
- W jakiej rozdzielczości gra dex?
- dex odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 240 Hz na ZOWIE XL2546K.
- Jaki jest kod crosshair dla dex?
- Kod „crosshair” użytkownika dex to CSGO-ZUPsu-wZece-zsF6z-tmpC7-UfTiA. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena dex na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 542, dex ma 1.02 w rankingu HLTV z wynikami 71.48 ADR i 70.59% KAST, z bilansem 124–109 (53.2% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.