🇷🇴 voltUstawienia CS2, celownik i config
Sebastian Malos
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-72PLq-iDQNF-P75dF-BARXo-n92YPvolt to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie Fokus Clan z Romania. volt gra z ustawieniem czułości średni na 800 eDPI (1600 DPI × 0.5 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. volt korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2566K, w połączeniu z Logitech G Pro X Superlight 2 Black. Na ostatnich 1029 mapach, na których śledzono wyniki, volt ma 1.07 punktów w rankingu HLTV.
Sebastian "volt" Malos is a Romanian rifler currently playing for Fokus Clan. His professional career dates back to 2020, 6 years of top-level play. He has passed through 12 organisations in that time, settling longest at GamerLegion for 1 year and 11 months.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-72PLq-iDQNF-P75dF-BARXo-n92YPZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku i bob
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Kołysanie broni
Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację volt dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// volt's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/volt/ // Sensitivity sensitivity "0.5" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "2" cl_crosshairgap "-3" cl_crosshairthickness "0.5" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "1" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5" // Launch Options: -nothreadedsockets +exec autoexec
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń volt Skins
Opcje uruchamiania
-nothreadedsockets +exec autoexecvolt Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 1029 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
Fokus Clan Koledzy z drużyny
Fokus Clan skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje volt w CS2?
- volt używa 1600 DPI z czułością w grze ustawioną na 0.5, co daje 800 eDPI. To przekłada się na około 52 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa volt?
- volt korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X Superlight 2 Black pod adresem 1600 DPI z częstotliwością odświeżania 2000 Hz, w połączeniu z podkładką Solstice Arrival.
- W jakiej rozdzielczości gra volt?
- volt odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 360 Hz na ZOWIE XL2566K.
- Jaki jest kod crosshair dla volt?
- Kod „crosshair” użytkownika volt to CSGO-72PLq-iDQNF-P75dF-BARXo-n92YP. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena volt na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 1029, volt ma 1.07 w rankingu HLTV z wynikami 72.31 ADR i 72.53% KAST, z bilansem 256–216 (54.2% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.

