Free Agent
🇵🇱 sNxUstawienia CS2, celownik i config
Rafał Snopek
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

sNx to profesjonalny CS2 igl z Poland. sNx gra z ustawieniem czułości średni na 712 eDPI (400 DPI × 1.78 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. sNx korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2566K, w połączeniu z Razer Viper V3 Pro Black. Na ostatnich 277 mapach, na których śledzono wyniki, sNx ma 0.93 punktów w rankingu HLTV.
Rafał "sNx" Snopek is a Polish in-game leader currently without a team. His first recorded roster spot dates to 2021, 5 years ago. He has passed through 9 organisations in that time, settling longest at AVEZ for 6 months. He plays primarily as a rifler.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
NiedostępneUstawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację sNx dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// sNx's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/snx/ // Sensitivity sensitivity "1.78" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "2" cl_crosshairgap "-1" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5"
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń sNx Skins
sNx Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 277 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje sNx w CS2?
- sNx używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.78, co daje 712 eDPI. To przekłada się na około 58 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa sNx?
- sNx korzysta obecnie z myszki Razer Viper V3 Pro Black pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką Razer Strider.
- W jakiej rozdzielczości gra sNx?
- sNx odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 360 Hz na ZOWIE XL2566K.
- Jaki jest kod crosshair dla sNx?
- Kod „crosshair” użytkownika sNx nie jest obecnie dostępny. Zajrzyj tu później, bo regularnie aktualizujemy ustawienia graczy.
- Jaka jest ocena sNx na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 277, sNx ma 0.93 w rankingu HLTV z wynikami 65.32 ADR i 67.8% KAST, z bilansem 64–62 (50.8% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.
