🇲🇳 SenzuUstawienia CS2, celownik i config
Azbayar Munkhbold
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-42rkB-OTmDH-y83Sj-ayjTG-KF3tJSenzu to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie BC.Game z Mongolia. Senzu gra z ustawieniem czułości wysoki na 1200 eDPI (400 DPI × 3 sens), co daje powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846. Senzu korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2566K, w połączeniu z Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE. Na ostatnich 574 mapach, na których śledzono wyniki, Senzu ma 1.17 punktów w rankingu HLTV.
Azbayar "Senzu" Munkhbold is a Mongolian rifler currently playing for BC.Game. His first recorded roster spot dates to 2020, 6 years ago. His roster history runs to 8 teams, headlined by a 3-year run at The MongolZ. He joined BC.Game 4 months ago.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-42rkB-OTmDH-y83Sj-ayjTG-KF3tJZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia monitora
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację Senzu dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// Senzu's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/senzu/ // Sensitivity sensitivity "3" zoom_sensitivity_ratio "1.1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-4" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5"
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń Senzu Skins
Senzu Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 574 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
BC.Game Koledzy z drużyny
BC.Game skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje Senzu w CS2?
- Senzu używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 3, co daje 1200 eDPI. To przekłada się na około 35 cm na obrót o 360 stopni. To wynik powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje na preferencję dla szybszego namierzania celu.
- Jakiej myszki używa Senzu?
- Senzu korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 8000 Hz, w połączeniu z podkładką ZOWIE G-SR-SE BLUE II.
- W jakiej rozdzielczości gra Senzu?
- Senzu odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 360 Hz na ZOWIE XL2566K.
- Jaki jest kod crosshair dla Senzu?
- Kod „crosshair” użytkownika Senzu to CSGO-42rkB-OTmDH-y83Sj-ayjTG-KF3tJ. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena Senzu na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 574, Senzu ma 1.17 w rankingu HLTV z wynikami 80.65 ADR i 71.71% KAST, z bilansem 167–109 (60.5% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.
