The Huns Esports

🇲🇳 nin9Ustawienia CS2, celownik i config

Yesuntumur Gantulga

IGLMongoliaWiek 28
nin9
760eDPI
55cmcm / 360°
1.9Czułość
1.13Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-2BuaH-YrhkL-HSHJr-fhrYe-9ZQ3A

nin9 to profesjonalny CS2 igl obecnie gra w drużynie The Huns Esports z Mongolia. nin9 gra z ustawieniem czułości średni na 760 eDPI (400 DPI × 1.9 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. nin9 korzysta z rozdzielczości 1024x768 (4:3 Black Bars) na ZOWIE XL2546K, w połączeniu z Razer DeathAdder V4 Pro Black. Na ostatnich 662 mapach, na których śledzono wyniki, nin9 ma 1.13 punktów w rankingu HLTV.

Yesuntumur "nin9" Gantulga is a Mongolian in-game leader currently playing for The Huns Esports. He has competed at a professional level since 2017, a career spanning 9 years. He has been at The Huns Esports for 2 years and 10 months, the longest spell of his career, which has taken in 10 organisations. His in-game role is that of a sniper.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI400
Czułość w grze1.9
eDPI760
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu1000Hz
cm/360°55cm
760
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

MyszRazer DeathAdder V4 Pro Black
Podkładka pod myszSteelSeries QcK Heavy

Ustawienia Crosshair

CSGO-2BuaH-YrhkL-HSHJr-fhrYe-9ZQ3A
StylClassic Static
KolorCyan
Rozmiar1.5
Grubość1
Luka-2.5
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony255
Zielony255
Niebieski255
Użyj AlphaYes
Alfa200
Luka broniNo
Szerokość snajpera1

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1024x768
Proporcje ekranu4:3
Tryb skalowaniaBlack Bars
Częstotliwość odświeżania240Hz
MonitorZOWIE XL2546K
Tryb wyświetlaniaFullscreen
Jasność130%

Zaawansowane ustawienia wideo

Ustawienia modelu widoku i bob

Model widoku

viewmodel_fov60
viewmodel_offset_x1
viewmodel_offset_y1
viewmodel_offset_z-1.5
viewmodel_presetpos2

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 60; viewmodel_offset_x 1; viewmodel_offset_y 1; viewmodel_offset_z -1.5

Kołysanie broni

cl_bob_lower_amt5
cl_bobamt_lat0.33
cl_bobamt_vert0.14
cl_bobcycle0.98

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację nin9 dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// nin9's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/nin9/

// Sensitivity
sensitivity "1.9"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1.5"
cl_crosshairgap "-2.5"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "60"
viewmodel_offset_x "1"
viewmodel_offset_y "1"
viewmodel_offset_z "-1.5"

Kompletny sprzęt i akcesoria

ZOWIE XL2546K
HyperX Cloud Alpha
Zestaw słuchawkowyHyperX Cloud Alpha
SteelSeries QcK Heavy
Podkładka pod myszSteelSeries QcK Heavy

Broń nin9 Skins

nin9 Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.13
nin9175–139 bilans meczów · 55.7% współczynnik zwycięstw
1.13Ocena HLTV
75.78ADR
71%KAST
38.7%HS %
+1.66Różnica K–D / Mapa
55.7%Współczynnik wygranych
662Rozegrane mapy
314Mecze
15,878Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 662 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

The Huns Esports Koledzy z drużyny

The Huns Esports skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje nin9 w CS2?
nin9 używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.9, co daje 760 eDPI. To przekłada się na około 55 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
Jakiej myszki używa nin9?
nin9 korzysta obecnie z myszki Razer DeathAdder V4 Pro Black pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką SteelSeries QcK Heavy.
W jakiej rozdzielczości gra nin9?
nin9 odtwarza 1024x768 (4:3) w trybie wyświetlania Black Bars z częstotliwością 240 Hz na ZOWIE XL2546K.
Jaki jest kod crosshair dla nin9?
Kod „crosshair” użytkownika nin9 to CSGO-2BuaH-YrhkL-HSHJr-fhrYe-9ZQ3A. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena nin9 na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 662, nin9 ma 1.13 w rankingu HLTV z wynikami 75.78 ADR i 71% KAST, z bilansem 175–139 (55.7% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.