aimclub

🇷🇴 ERSINUstawienia CS2, celownik i config

Ersin Chiriac

IGLRomaniaWiek 24
ERSIN
880eDPI
47cmcm / 360°
1.1Czułość
1.00Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-4sopE-UHJUk-V8LSV-FTH4W-X3nQD

ERSIN to profesjonalny CS2 igl obecnie gra w drużynie aimclub z Romania. ERSIN gra z ustawieniem czułości średni na 880 eDPI (800 DPI × 1.1 sens), co daje powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846. ERSIN korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2586X+, w połączeniu z Logitech G Pro X Superlight 2 Black. Na ostatnich 341 mapach, na których śledzono wyniki, ERSIN ma 1 punktów w rankingu HLTV.

Ersin "ERSIN" Chiriac is a Romanian in-game leader currently playing for aimclub. His first recorded roster spot dates to 2021, 5 years ago. He has represented 7 organisations to date. His current stint at aimclub runs to 1 year. He plays primarily as a rifler.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI800
Czułość w grze1.1
eDPI880
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu4000Hz
cm/360°47cm
880
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

MyszLogitech G Pro X Superlight 2 Black
Podkładka pod myszSteelSeries QcK+

Ustawienia Crosshair

Crosshair autorstwa ERSIN
Wypróbuj w generatorze Crosshair →
CSGO-4sopE-UHJUk-V8LSV-FTH4W-X3nQD
StylClassic Static
KolorCustom
Rozmiar1
Grubość1
Luka-4
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony0
Zielony255
Niebieski0
Użyj AlphaYes
Alfa255
Luka broniNo
Szerokość snajpera1

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1280x960
Proporcje ekranu4:3
Tryb skalowaniaStretched
Częstotliwość odświeżania600Hz
MonitorZOWIE XL2586X+
Tryb wyświetlaniaFullscreen
Jasność93%
Zwiększ kontrast graczaEnabled
V-SyncDisabled
NVIDIA ReflexEnabled
NVIDIA G-SyncDisabled
Maksymalna liczba klatek na sekundę0

Zaawansowane ustawienia wideo

Wygładzanie krawędzi8x MSAA
Jakość cieniHigh
Dynamiczne cienieAll
Szczegóły teksturyHigh
Filtrowanie teksturBilinear
Szczegóły shaderówLow
Szczegóły cząsteczekLow
Okluzja otoczeniaMedium
HDRQuality
FidelityFXDisabled (Highest Quality)

Ustawienia modelu widoku

Model widoku

viewmodel_fov68
viewmodel_offset_x2.5
viewmodel_offset_y0
viewmodel_offset_z-1.5
viewmodel_presetpos2

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5

Ustawienia radaru i HUD

Radar

Gracz na środkuYes
Obracający sięYes
Przełącz kształtYes
Rozmiar HUD radaru0.98
Powiększenie mapy radarowej0.5

HUD

Skala HUD0.95
Kolor HUDTeam Color

Ustawienia monitora

DyAcPremium
Black eQualizer2
Żywość kolorów20
Niska ilość światła niebieskiego0
Tryb obrazuStandard
Kontrast40
Ostrość10
GammaGamma 3
Temperatura barwowaNormal
AMAHigh

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację ERSIN dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// ERSIN's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/ersin/

// Sensitivity
sensitivity "1.1"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1"
cl_crosshairgap "-4"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "68"
viewmodel_offset_x "2.5"
viewmodel_offset_y "0"
viewmodel_offset_z "-1.5"

Kompletny sprzęt i akcesoria

ZOWIE XL2586X+
Wooting 80HE Frost
Logitech G PRO X 2 Headset White
SteelSeries QcK+
Podkładka pod myszSteelSeries QcK+

ERSIN Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1
ERSIN65–106 bilans meczów · 38% współczynnik zwycięstw
1Ocena HLTV
71.36ADR
68.71%KAST
57.8%HS %
+-1.48Różnica K–D / Mapa
38%Współczynnik wygranych
341Rozegrane mapy
171Mecze
7,710Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 341 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

aimclub Koledzy z drużyny

aimclub skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje ERSIN w CS2?
ERSIN używa 800 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.1, co daje 880 eDPI. To przekłada się na około 47 cm na obrót o 360 stopni. To wynik powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje na preferencję dla szybszego namierzania celu.
Jakiej myszki używa ERSIN?
ERSIN korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X Superlight 2 Black pod adresem 800 DPI z częstotliwością odświeżania 4000 Hz, w połączeniu z podkładką SteelSeries QcK+.
W jakiej rozdzielczości gra ERSIN?
ERSIN odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 600 Hz na ZOWIE XL2586X+.
Jaki jest kod crosshair dla ERSIN?
Kod „crosshair” użytkownika ERSIN to CSGO-4sopE-UHJUk-V8LSV-FTH4W-X3nQD. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena ERSIN na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 341, ERSIN ma 1 w rankingu HLTV z wynikami 71.36 ADR i 68.71% KAST, z bilansem 65–106 (38% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.