Retired
🇺🇦 crushUstawienia CS2, celownik i config
Igor Shevchenko
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

crush to profesjonalny CS2 rifler z Ukraine. crush gra z ustawieniem czułości średni na 628 eDPI (400 DPI × 1.57 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. crush korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2546, w połączeniu z ZOWIE EC2-B. Na ostatnich 215 mapach, na których śledzono wyniki, crush ma 0.92 punktów w rankingu HLTV.
Igor "crush" Shevchenko is a Ukrainian rifler. He has been competing since 2015, 11 years in the scene. He has passed through 12 organisations in that time, settling longest at Vega Squadron for 1 year and 5 months.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
NiedostępneUstawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku i bob
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Kołysanie broni
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację crush dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// crush's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/crush/ // Sensitivity sensitivity "1.57" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "0" cl_crosshairgap "0" cl_crosshairthickness "0" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5"
Kompletny sprzęt i akcesoria
crush Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 215 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje crush w CS2?
- crush używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.57, co daje 628 eDPI. To przekłada się na około 66 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa crush?
- crush korzysta obecnie z myszki ZOWIE EC2-B pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką ZOWIE G-SR-SE Blue.
- W jakiej rozdzielczości gra crush?
- crush odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 240 Hz na ZOWIE XL2546.
- Jaki jest kod crosshair dla crush?
- Kod „crosshair” użytkownika crush nie jest obecnie dostępny. Zajrzyj tu później, bo regularnie aktualizujemy ustawienia graczy.
- Jaka jest ocena crush na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 215, crush ma 0.92 w rankingu HLTV z wynikami 66.18 ADR i 67.06% KAST, z bilansem 48–62 (43.6% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.