KRÜ Esports

🇦🇷 atarax1aUstawienia CS2, celownik i config

Joaquin Biglieri

AWPerArgentinaWiek 24
atarax1a
800eDPI
52cmcm / 360°
2Czułość
1.10Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-qeLOj-QhMvi-Q4aMF-XzqUW-88JLH

atarax1a to profesjonalny CS2 awper obecnie gra w drużynie KRÜ Esports z Argentina. atarax1a gra z ustawieniem czułości średni na 800 eDPI (400 DPI × 2 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. atarax1a korzysta z rozdzielczości 1280x1024 (5:4 Stretched) na ZOWIE XL2546K, w połączeniu z VAXEE ZYGEN NP-01S Wireless White. Na ostatnich 782 mapach, na których śledzono wyniki, atarax1a ma 1.1 punktów w rankingu HLTV.

Joaquin "atarax1a" Biglieri is a Argentine AWPer currently playing for KRÜ Esports. He turned professional in 2017 and has been active for 9 years since. He has passed through 14 organisations in that time, settling longest at River Plate Gaming for 1 year and 10 months. He has been at KRÜ Esports for 7 months.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI400
Czułość w grze2
eDPI800
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu1000Hz
cm/360°52cm
800
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

MyszVAXEE ZYGEN NP-01S Wireless White
Podkładka pod myszVAXEE PA FunSpark V2

Ustawienia Crosshair

Crosshair autorstwa atarax1a
Wypróbuj w generatorze Crosshair →
CSGO-qeLOj-QhMvi-Q4aMF-XzqUW-88JLH
StylClassic Static
KolorGreen
Rozmiar1.5
Grubość0
Luka-3
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony255
Zielony255
Niebieski255
Użyj AlphaYes
Alfa255
Grubość konturu0.5
Luka broniNo
Odległość podziału5
Stała szczelina-11
Wewnętrzny Alpha podziału1
Zewnętrzny Alpha podziału0.3
Współczynnik wielkości podziału0
Szerokość snajpera1

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1280x1024
Proporcje ekranu5:4
Tryb skalowaniaStretched
Częstotliwość odświeżania240Hz
MonitorZOWIE XL2546K
Tryb wyświetlaniaFullscreen
Jasność93%

Zaawansowane ustawienia wideo

Ustawienia modelu widoku

Model widoku

viewmodel_fov68
viewmodel_offset_x2.5
viewmodel_offset_y2
viewmodel_offset_z-2
0

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 2; viewmodel_offset_z -2

Ustawienia radaru i HUD

Radar

Gracz na środkuYes
Obracający sięYes
Przełącz kształtYes
Rozmiar HUD radaru1.1
Powiększenie mapy radarowej0.5

HUD

Skala HUD0.95
Kolor HUDTeam Color

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację atarax1a dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// atarax1a's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/atarax1a/

// Sensitivity
sensitivity "2"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1.5"
cl_crosshairgap "-3"
cl_crosshairthickness "0"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "68"
viewmodel_offset_x "2.5"
viewmodel_offset_y "2"
viewmodel_offset_z "-2"

// Launch Options: -high -freq 240 -console +r_dynamic "0" +cl_forcepreload "1"

Kompletny sprzęt i akcesoria

ZOWIE XL2546K
Ducky One 2 SF
KlawiaturaDucky One 2 SF
HyperX Cloud II
Zestaw słuchawkowyHyperX Cloud II
VAXEE PA FunSpark V2
Podkładka pod myszVAXEE PA FunSpark V2

Broń atarax1a Skins

Opcje uruchamiania

-high -freq 240 -console +r_dynamic "0" +cl_forcepreload "1"

atarax1a Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.1
atarax1a188–196 bilans meczów · 49% współczynnik zwycięstw
1.1Ocena HLTV
71.96ADR
70.9%KAST
34.7%HS %
+1.22Różnica K–D / Mapa
49%Współczynnik wygranych
782Rozegrane mapy
384Mecze
18,351Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 782 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

KRÜ Esports Koledzy z drużyny

KRÜ Esports skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje atarax1a w CS2?
atarax1a używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 2, co daje 800 eDPI. To przekłada się na około 52 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
Jakiej myszki używa atarax1a?
atarax1a korzysta obecnie z myszki VAXEE ZYGEN NP-01S Wireless White pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką VAXEE PA FunSpark V2.
W jakiej rozdzielczości gra atarax1a?
atarax1a odtwarza 1280x1024 (5:4) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 240 Hz na ZOWIE XL2546K.
Jaki jest kod crosshair dla atarax1a?
Kod „crosshair” użytkownika atarax1a to CSGO-qeLOj-QhMvi-Q4aMF-XzqUW-88JLH. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena atarax1a na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 782, atarax1a ma 1.1 w rankingu HLTV z wynikami 71.96 ADR i 70.9% KAST, z bilansem 188–196 (49% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.