The Huns Esports

🇲🇳 AnnihilationUstawienia CS2, celownik i config

Tuvshintugs Nyamdorj

AWPerMongoliaWiek 26
Annihilation
592eDPI
70cmcm / 360°
1.48Czułość
1.14Ocena HLTV

Kod crosshair

CSGO-QMAhf-SbrY5-MBMFo-zcKNi-DeCcO

Annihilation to profesjonalny CS2 awper obecnie gra w drużynie The Huns Esports z Mongolia. Annihilation gra z ustawieniem czułości niski na 592 eDPI (400 DPI × 1.48 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. Annihilation korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2546K, w połączeniu z Logitech G Pro X Superlight White. Na ostatnich 491 mapach, na których śledzono wyniki, Annihilation ma 1.14 punktów w rankingu HLTV.

Tuvshintugs "Annihilation" Nyamdorj is a Mongolian AWPer currently playing for The Huns Esports. He has been competing since 2020, 6 years in the scene. He spent 2 years and 3 months at D13, the longest stay of a career covering 6 teams. His current stint at The Huns Esports runs to 2 months.

Ustawienia myszy i czułości

Czułość

DPI400
Czułość w grze1.48
eDPI592
Czułość powiększenia1
Częstotliwość odczytu1000Hz
cm/360°70cm
592
Średnia 846
NiskiŚredniWysoki

Mysz i podkładka pod mysz

MyszLogitech G Pro X Superlight White
Podkładka pod myszZOWIE G-SR-SE Rouge

Ustawienia Crosshair

Crosshair autorstwa Annihilation
Wypróbuj w generatorze Crosshair →
CSGO-QMAhf-SbrY5-MBMFo-zcKNi-DeCcO
StylClassic Static
KolorCustom
Rozmiar1
Grubość1
Luka-4
KropkaNo
ZarysNo
Zaawansowane ustawienia crosshaira
Śledź RecoilNo
T-StyleNo
Czerwony0
Zielony255
Niebieski185
Użyj AlphaYes
Alfa200
Grubość konturu1
Luka broniNo
Odległość podziału7
Stała szczelina3
Wewnętrzny Alpha podziału1
Zewnętrzny Alpha podziału0.5
Współczynnik wielkości podziału0.5
Szerokość snajpera0

Ustawienia wideo i wyświetlania

Wyświetlacz

Rozdzielczość1280x960
Proporcje ekranu4:3
Tryb skalowaniaStretched
Częstotliwość odświeżania240Hz
MonitorZOWIE XL2546K
Tryb wyświetlaniaFullscreen
Jasność130%

Zaawansowane ustawienia wideo

Ustawienia modelu widoku i bob

Model widoku

viewmodel_fov68
viewmodel_offset_x2.5
viewmodel_offset_y0
viewmodel_offset_z-1.5
0

Polecenia konsoli

viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5

Kołysanie broni

cl_bob_lower_amt5
cl_bobamt_lat0.1
cl_bobamt_vert0.1
cl_bobcycle0.98

Ustawienia radaru i HUD

Radar

Gracz na środkuNo
Obracający sięYes
Przełącz kształtYes
Rozmiar HUD radaru99
Powiększenie mapy radarowej0.4

HUD

Skala HUD0.833
Kolor HUDWhite

Ustawienia i pobieranie

Pobierz pełną konfigurację Annihilation dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.

Podgląd autoexec.cfg
// Annihilation's CS2 Config — Generated by CSDB.gg
// https://csdb.gg/player/annihilation/

// Sensitivity
sensitivity "1.48"
zoom_sensitivity_ratio "1"

// Crosshair
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairsize "1"
cl_crosshairgap "-4"
cl_crosshairthickness "1"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshair_drawoutline "0"

// Viewmodel
viewmodel_fov "68"
viewmodel_offset_x "2.5"
viewmodel_offset_y "0"
viewmodel_offset_z "-1.5"

// Launch Options: -freq 240

Kompletny sprzęt i akcesoria

ZOWIE XL2546K
Logitech G713
KlawiaturaLogitech G713
HyperX Cloud Alpha S Black
Zestaw słuchawkowyHyperX Cloud Alpha S Black
ZOWIE G-SR-SE Rouge
Podkładka pod myszZOWIE G-SR-SE Rouge

Broń Annihilation Skins

Opcje uruchamiania

-freq 240

Annihilation Statystyki wyników

Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.

1.14
Annihilation116–102 bilans meczów · 53.2% współczynnik zwycięstw
1.14Ocena HLTV
73.62ADR
72.26%KAST
37.3%HS %
+2.62Różnica K–D / Mapa
53.2%Współczynnik wygranych
491Rozegrane mapy
218Mecze
12,542Rundy

Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 491 map, które były monitorowane.

Ostatnie mecze

Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.

Ładowanie historii meczów…

The Huns Esports Koledzy z drużyny

The Huns Esports skład i ustawienia drużyny →

Gracze z podobnymi ustawieniami

Najczęściej zadawane pytania

Jaką czułość stosuje Annihilation w CS2?
Annihilation używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.48, co daje 592 eDPI. To przekłada się na około 70 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
Jakiej myszki używa Annihilation?
Annihilation korzysta obecnie z myszki Logitech G Pro X Superlight White pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką ZOWIE G-SR-SE Rouge.
W jakiej rozdzielczości gra Annihilation?
Annihilation odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 240 Hz na ZOWIE XL2546K.
Jaki jest kod crosshair dla Annihilation?
Kod „crosshair” użytkownika Annihilation to CSGO-QMAhf-SbrY5-MBMFo-zcKNi-DeCcO. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
Jaka jest ocena Annihilation na HLTV?
Na wszystkich mapach profesjonalnych w 491, Annihilation ma 1.14 w rankingu HLTV z wynikami 73.62 ADR i 72.26% KAST, z bilansem 116–102 (53.2% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.