🇵🇱 SnaxUstawienia CS2, celownik i config
Janusz Pogorzelski
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-c5FbT-BVUN2-24prD-kOyXo-uTaUNSnax to profesjonalny CS2 igl obecnie gra w drużynie GamerLegion z Poland. Snax gra z ustawieniem czułości średni na 720 eDPI (400 DPI × 1.8 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. Snax korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2586X+, w połączeniu z ZOWIE FK2-DW Black. Na ostatnich 1561 mapach, na których śledzono wyniki, Snax ma 1.04 punktów w rankingu HLTV.
Janusz "Snax" Pogorzelski is a Polish in-game leader currently playing for GamerLegion. He has competed at a professional level since 2010, a career spanning 16 years. His roster history runs to 18 teams, headlined by a 4-year run at Virtus.pro. He joined GamerLegion 8 months ago. His in-game role is that of a rifler.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-c5FbT-BVUN2-24prD-kOyXo-uTaUNZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku i bob
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Kołysanie broni
Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia monitora
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację Snax dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// Snax's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/snax/ // Sensitivity sensitivity "1.8" zoom_sensitivity_ratio "0.93" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-4" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5" // Launch Options: -freq 240 -refresh 240
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń Snax Skins
Specyfikacja komputera
Opcje uruchamiania
-freq 240 -refresh 240Snax Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 1561 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
GamerLegion Koledzy z drużyny
GamerLegion skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje Snax w CS2?
- Snax używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.8, co daje 720 eDPI. To przekłada się na około 58 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa Snax?
- Snax korzysta obecnie z myszki ZOWIE FK2-DW Black pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 4000 Hz, w połączeniu z podkładką ZOWIE G-SR-SE Bi II.
- W jakiej rozdzielczości gra Snax?
- Snax odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 600 Hz na ZOWIE XL2586X+.
- Jaki jest kod crosshair dla Snax?
- Kod „crosshair” użytkownika Snax to CSGO-c5FbT-BVUN2-24prD-kOyXo-uTaUN. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena Snax na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 1561, Snax ma 1.04 w rankingu HLTV z wynikami 69.51 ADR i 69.64% KAST, z bilansem 398–346 (53.5% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.

