🇩🇪 pr1metapzUstawienia CS2, celownik i config
Luca Voigt
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-YZtnE-rv5wh-fHHpL-psS4r-uoKjCpr1metapz to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie OG Esports z Germany. pr1metapz gra z ustawieniem czułości wysoki na 960 eDPI (400 DPI × 2.4 sens), co daje powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846. pr1metapz korzysta z rozdzielczości 1152x864 (4:3 Stretched) na MSI OPTIX MAG251RX, w połączeniu z Razer Viper V3 Pro White. Na ostatnich 564 mapach, na których śledzono wyniki, pr1metapz ma 1.06 punktów w rankingu HLTV.
Luca "pr1metapz" Voigt is a German rifler currently playing for OG Esports. His first recorded roster spot dates to 2019, 7 years ago. He has passed through 12 organisations in that time, settling longest at BC.Game Esports for 1 year and 7 months. He has been at OG Esports for 3 months.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-YZtnE-rv5wh-fHHpL-psS4r-uoKjCZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 65; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -2Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację pr1metapz dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// pr1metapz's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/pr1metapz/ // Sensitivity sensitivity "2.4" zoom_sensitivity_ratio "1.1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-4" cl_crosshairthickness "0" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "65" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-2"
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń pr1metapz Skins
pr1metapz Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 564 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
OG Esports Koledzy z drużyny
OG Esports skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje pr1metapz w CS2?
- pr1metapz używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 2.4, co daje 960 eDPI. To przekłada się na około 43 cm na obrót o 360 stopni. To wynik powyżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje na preferencję dla szybszego namierzania celu.
- Jakiej myszki używa pr1metapz?
- pr1metapz korzysta obecnie z myszki Razer Viper V3 Pro White pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką Razer Gigantus V2.
- W jakiej rozdzielczości gra pr1metapz?
- pr1metapz odtwarza 1152x864 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 240 Hz na MSI OPTIX MAG251RX.
- Jaki jest kod crosshair dla pr1metapz?
- Kod „crosshair” użytkownika pr1metapz to CSGO-YZtnE-rv5wh-fHHpL-psS4r-uoKjC. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena pr1metapz na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 564, pr1metapz ma 1.06 w rankingu HLTV z wynikami 71.27 ADR i 72.09% KAST, z bilansem 131–118 (52.6% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.