🇵🇱 F1KUUstawienia CS2, celownik i config
Maciej Miklas
Zobacz też: Skiny, Skrzynki, Poradniki, Bronie, Naklejki, Mapy, Profesjonalni gracze, Rangi, Narzędzia.

Kod crosshair
CSGO-JfD2R-tNnME-aRnsO-V4MKV-EsHCFF1KU to profesjonalny CS2 rifler obecnie gra w drużynie Metizport z Poland. F1KU gra z ustawieniem czułości średni na 680 eDPI (400 DPI × 1.7 sens), co daje poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846. F1KU korzysta z rozdzielczości 1280x960 (4:3 Stretched) na ZOWIE XL2546K, w połączeniu z ZOWIE EC1-CW. Na ostatnich 1317 mapach, na których śledzono wyniki, F1KU ma 1.08 punktów w rankingu HLTV.
Maciej "F1KU" Miklas is a Polish rifler currently playing for Metizport. His first recorded roster spot dates to 2019, 7 years ago. His longest spell came at OG, where he stayed 3 years and 3 months across a roster history of 6 teams. He has been at Metizport for 4 months.
Ustawienia myszy i czułości
Czułość
Mysz i podkładka pod mysz
Ustawienia Crosshair
CSGO-JfD2R-tNnME-aRnsO-V4MKV-EsHCFZaawansowane ustawienia crosshaira
Ustawienia wideo i wyświetlania
Wyświetlacz
Zaawansowane ustawienia wideo
Ustawienia modelu widoku i bob
Model widoku
Polecenia konsoli
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5Kołysanie broni
Ustawienia radaru i HUD
Radar
HUD
Ustawienia i pobieranie
Pobierz pełną konfigurację F1KU dla CS2 jako plik autoexec, albo skopiuj wszystkie polecenia konsoli naraz.
// F1KU's CS2 Config — Generated by CSDB.gg // https://csdb.gg/player/f1ku/ // Sensitivity sensitivity "1.7" zoom_sensitivity_ratio "1" // Crosshair cl_crosshairstyle "4" cl_crosshairsize "1" cl_crosshairgap "-4" cl_crosshairthickness "1" cl_crosshairdot "0" cl_crosshair_drawoutline "0" // Viewmodel viewmodel_fov "68" viewmodel_offset_x "2.5" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.5" // Launch Options: -refresh 240 -nojoy
Kompletny sprzęt i akcesoria
Broń F1KU Skins
Opcje uruchamiania
-refresh 240 -nojoyF1KU Statystyki wyników
Średnie kariery z meczów profesjonalnych, dane dostarczone przez PandaScore.
Dane dotyczące wyników z profesjonalnych meczów pochodzą z serwisu PandaScore. Średnie z ostatnich 1317 map, które były monitorowane.
Ostatnie mecze
Najnowsze wyniki meczów drużyny tego zawodnika.
Metizport Koledzy z drużyny
Metizport skład i ustawienia drużyny →Gracze z podobnymi ustawieniami
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką czułość stosuje F1KU w CS2?
- F1KU używa 400 DPI z czułością w grze ustawioną na 1.7, co daje 680 eDPI. To przekłada się na około 61 cm na obrót o 360 stopni. To wynik poniżej średniej zawodowej wynoszącej 846 eDPI, co wskazuje, że precyzja jest ważniejsza niż szybkość.
- Jakiej myszki używa F1KU?
- F1KU korzysta obecnie z myszki ZOWIE EC1-CW pod adresem 400 DPI z częstotliwością odświeżania 1000 Hz, w połączeniu z podkładką SteelSeries QcK Edge.
- W jakiej rozdzielczości gra F1KU?
- F1KU odtwarza 1280x960 (4:3) w trybie wyświetlania Stretched z częstotliwością 240 Hz na ZOWIE XL2546K.
- Jaki jest kod crosshair dla F1KU?
- Kod „crosshair” użytkownika F1KU to CSGO-JfD2R-tNnME-aRnsO-V4MKV-EsHCF. Żeby go zastosować, otwórz stronę CS2, przejdź do Ustawienia → Crosshair → Udostępnij lub zaimportuj, a potem wklej ten kod.
- Jaka jest ocena F1KU na HLTV?
- Na wszystkich mapach profesjonalnych w 1317, F1KU ma 1.08 w rankingu HLTV z wynikami 75.03 ADR i 70.81% KAST, z bilansem 321–280 (53.4% zwycięstw). Średnie pochodzą z profesjonalnych meczów według danych serwisu PandaScore.
